WIDMER REINIGINGSMELK N/PARF 200ML

WIDMER REINIGINGSMELK N/PARF 200ML

Merk:

Oorspronkelijke prijs was: €18,77.Huidige prijs is: €15,58. incl. btw

Uitverkocht

Uitverkocht

Bewaring

Kamertemperatuur (15°C tot 25°C)

Gebruik

's Avonds en 's morgens de Reinigingsmelk, door licht masseren, aanbrengen op het gezicht, de hals en het décolleté. Overvloedig met lauw water afspoelen of afnemen met een wattenschijfje. Vervolgens het Tonicum zonder Alcohol gebruiken.

GTIN/EAN 13

GTIN/EAN 13: 7611480200410

Indicaties

EMULSIE: OLIE / WATER

  • pH 6,5
  • Verwijdert make-up
  • Afspoelbaar met water
  • Alle huidtypes

De Reinigingsmelk reinigt het gezicht en de oogomtrek grondig, zonder irritatie te veroorzaken. Hij lost onzuiverheden, make-up en organische afvalstoffen op. De Reinigingsmelk kalmeert, verfrist en hydrateert de huid zonder de natuurlijke beschermingslaag aan te tasten. De fijne en homogene O/W emulsie wordt goed verdragen, zelfs door de zeer gevoelige huid.

Panthenol heeft een kalmerend effect op de gevoelige of geïrriteerde huid. Allantoïne hydrateert de bovenste lagen van de huid.

Ga naar de bovenkant